» » Торти в мультиварці

Торти рецепти

У вас вже є мультиварка, ви любите пекти торти, але ще жодного разу не приготували торт в мультиварці, а завжди користуєтеся духовкою? Зовсім дарма, в мультиварці на режимі «Випічка» торти виходять чудово смачними. Готуються вони дуже просто, наприклад, тісто для бісквіта можна приготувати за допомогою міксера або блендера, викласти його в ємність мультиварки, і потім дістати вже готовий бісквіт, для цього необхідно лише активувати мультиварку в режим «випічка». Так само можна вчинити не тільки з бісквітним тістом, але і з будь-яким іншим.

За якість коржів в цьому випадку можна бути спокійним, воно буде відмінним. Залишиться тільки просочити коржі заздалегідь приготованим кремом, прикрасити збитими вершками і фруктами, от і все. Важко це? Зовсім ні, адже рецепти тортів в домашніх умовах не так вже й складні, але зате як приємно пригощати всіх власноруч випеченим шедевром!

Безумовно, кращі домашні торти, рецепти з фото для мультиварок і для духовок можна легко знайти на нашому кулінарному сайті. Ну а фото - якщо це фотографія готового торта, то вона покликана викликати бажання спекти саме цей торт, а покрокові фотографії допоможуть навіть самим недосвідченим господаркам приготувати смачний десерт з першого разу, не переводячи продукти даремно. Мультиварку для цього використовувати або духовку? Тут немає однозначної відповіді, ми лише пропонуємо освоїти по максимуму ті можливості, які у вас з'являються з купівлею нової техніки.