» » Пісні рецепти

Пісні страви рецепти

При слові «пост» мимоволі витягується обличчя. Але пісні рецепти повинні бути смачними! Без м'яса, молока, яєць можна обходитися досить довгий час без шкоди здоров'ю та самопочуттю. До пісних страв відносять всі можливі страви з овочів і грибів, їх можна запікати, тушкувати, смажити на рослинній олії. Чудові пісні десерти виходять з печених фруктів - наприклад, яблук або груш, якщо полити їх соусом з меду, соку цитрусових і прянощів.

Само собою зрозуміло, пісне меню, рецепти, які в нього входять, повинні бути підібрані так, щоб людина не відчував постійний голод. Так, готування страви з квасолі, бобів або гороху на обід буде правильним рішенням, адже рослини цього сімейства відомі всім багатим вмістом білка, який з успіхом може замінити тваринний білок.

Може в мультиварці готуватися пісна їжа, рецепти такі існують? Звичайно! Дуже смачними в мультиварці виходять тушковані овочі, запечена з грибами картопля. Не можна не згадати легкі овочеві і грибні супчики, які можна зварити як традиційним способом, так і з використанням новітніх технологій.
Дотримуватися чи ні пост - справа суто особиста. Але якщо ви вирішили змінити звичний раціон харчування, то у цьому розділі сайту ви знайдете безліч чудових рецептів пісних страв, самих різних, на кожен день і для свята. Готуйте смачно кожен день, неважливо, пост зараз, чи ні.