» » Молочні каші та супи

Молочна каша в мультиварці

Пам'ятаєте, якою була смачною каша рисова молочна з дитинства? Зараз же, якщо є можливість, для приготування використовуються високі технології, і молочна рисова каша в мультиварці вже стала звичайною і звичною стравою. Що треба передбачити, щоб каша вийшла смачною? Напевно, тільки відміряти кількість рису і молока, що наведено в рецепті, більше ні про що не треба турбуватися.

Чому так вариться молочна рисова каша, рецепт якої адаптували для мультиварки? Тому, що каша з неї нікуди не втече, не пригорить, і вийде такою, якою вона і повинна бути, не дуже в'язкою, і не надто розсипчастою. Необхідно вибрати «правильний» рис для молочної каші. Тут важлива в'язкість, яку дає кругло зерновий рис, який, перед приготуванням необхідно (як, втім, і будь-який інший сорт рису) ретельно промити холодною водою. Ємність мультиварки легко відмиється після приготування каші, це оцінять господині, у яких ще немає посудомийної машини, і які знають, як погано відмиваються після приготованих молочних каш каструлі.

Зазвичай рецепт каші розрахований на дві-три дорослі порції, але варто зменшити пропорції, і мультиварка зварить смачну молочну кашу для вашого малюка. Наші бабусі і мами не змели і мріяти про таке диво, яке для нас вже стало цілком реальним.