» » Хліб, булочки, паски

Хліб в мультиварці

Ви ще не знаєте, як спекти хліб мультиварці без всяких клопотів? І чим відрізняється спосіб випічки хліба в мультиварці і хлібопічці? Відповідаємо на питання по порядку. Спекти смачний домашній хліб в мультиварці можна, але для цього необхідно замісити тісто і коли воно підійде, викласти його в ємність для мультиварки, включити режим «підігрів», щоб хліб настоявся і піднявся, потім запекти, на режимі «випічка». Готовий хліб вийняти, загорнути в чисте кухонний рушник, остудити.

Як бачите, все просто і легко спекти домашній хліб в мультиварці, рецепти варто пошукати на нашому сайті. Чи це солодка здобна булочка, висівковий або сирний хліб, вирішувати тільки вам.

Освоївши всі можливості мультиварки, людина, її купив, багато в чому перестає залежати від наявності хлібобулочних продуктів у магазині, адже дуже багато чого можна приготувати або спекти, використовуючи новітні технології на своїй кухні. Варто трохи попрактикуватися, і домашній хліб буде виходити набагато смачніше того, що лежить на полицях супермаркетів.