» » Другі страви рецепти

Другі страви рецепти з фото

Щоденна «мігрень» кожної господині будинку - нагодувати своїх близьких смачним сніданком, обідом, вечерею. Бажано, при цьому не провести на кухні цілий день. Для цього другі страви на кожен день і існують, їх досить багато. Чому? Тому, що саме їх готують господині, щоб нагодувати всіх своїх дітей вечерею, адже, не всі обідають будинку, але ввечері, як правило, всі збираються за столом. Частіше буває складніше придумати які, скажімо, другі страви на швидку руку підійдуть на сьогодні, ніж їх приготувати. Орієнтуватися тут потрібно, перш за все, на смаки дітей і, звичайно, на сімейні традиції.

Чи потрібна тут мультиварка? Безумовно, адже вона готує сама, можна заздалегідь покласти в неї підготовлені інгредієнти страви, задати час початку приготування, і вона сама почне працювати, а до вашого приходу страва буде готовим, гарячим і свіжим. Думаєте, що це фантастика? Зовсім ні, це нові можливості і нові технології. Весь процес приготування їжі зараз зводиться до підготовки інгредієнтів і правильному виборі програми, за якою буде працювати мультиварка. Навряд чи наші бабусі мріяли про таке, адже здається немислимим, наприклад, приготувати ті ж відбивні, або запекти м'ясо або рибу, займаючись при цьому зовсім іншими справами.
На нашому кулінарному сайті завжди можна знайти другі страви, рецепти яких адаптовані для мультиварок і відмінно підходять для щоденного раціону і для святкового меню.