Рецепти з фото і відео
Домашнє вино
0
0
16 вер
Кожен хоч раз в житті робив домашнє вино. Дивіться рецепти з фотографіями цього напою.
Вино
0
-1
15 лип
Алкогольний напій по праву вважається царським, розкішні букети, унікальний неповторний смак та витончений аромат - це вино! Пропонуємо рецепт домашнього вина. Спробуйте себе в мистецтві виноробства!
Вино червоний
0
0
15 лип
Легенда французької кухні Франсуа Ватель, автор відомого Піно Нуар. Для тих, хто не знає це вино червоний колір якого настільки незвичайний і яскравий, що створюється враження чарівництва, немов
Червоне вино
0
0
15 лип
Про користь і шкоду алкогольних напоїв сперечаються не один десяток років, але червоне вино за свою користь не викликає сумнівів (з умовою не зловживання).
Російські вина
0
0
15 лип
Вино не дарма вважається царським напоєм, іноді його порівнюють з напоєм богів, російські вина відрізняються дуже м'яким натуральним смаком і унікальним ароматом. Пропонуємо рецепт м'ясного блюда з
Домашнє вино
0
0
15 лип
Добре, що сьогодні є можливість приготувати в будинку різні наливки і інші алкогольні напої. А домашнє вино має свій неповторний смак, так як використовуються тільки натуральні продукти.
Глінтвейн рецепт
0
0
15 лип
Глінтвейн є особливим напоєм передноворічної і різдвяної ночі. Вважають, що глінтвейн рецепт народився в країнах Скандинавії. Місцеві жителі з допомогою нього рятувалися від холодів.
Меню повара
Перейти до меню повара: