Рецепти з фото і відео

Капуста квашена швидкого приготування

Капуста квашена швидкого приготування
+4
0
02 лип
Капуста квашена швидкого приготування


Капуста є дуже корисним елементом. У зимові і осінні сезони вона є головним джерелом вітаміну С. Тому, капуста квашена швидкого приготування, як не можна, до речі виявиться на вашому столі. Вона заощадить ваш час і збереже вам здоров'я.
З корисних елементів капуста містить в собі аскорбінову кислоту. Для порівняння: у 100 грамах лимона її близько 40 міліграмів, а в 100 грамах капусти - 40-60 міліграм.
Не забувайте, що тривала термічна обробка знижує вміст вітаміну С на 2/3, руйнуючи його. Тому, якщо ви хочете зробити капусту головним джерелом цього вітаміну, вживайте її сирою. Можна так само в сиру капусту додавати моркву, яблука, натерти їх на тертці і заправити все соком лимона і соняшниковою олією.
У квашеної капусти, звичайно, вітаміну С буде менше, ніж у сирій, але набагато більше, ніж при термічних обробках. Це відбувається тому, що коли капуста бродить, утворюється вуглекислота, яка витісняє кисень, який потрапив у бочку з капустою, і цим частково зберігає від руйнування вітамін С.
А так само, що вітамін С не руйнувався, необхідно зберігати квашену капусту, утрамбуйте її і покрити розсолом, що б до неї потрапив кисень, що руйнує вітамін С. Тому, слід потрібно рада: виймайте квашену капусту з тари безпосередньо перед їжею, і рівно стільки, скільки зможете з'їсти.
Щоб не чекати довго, коли квашена капуста буде готова, то приготуйте її за рецептом, який ми наведемо нижче.

Рецепт приготування квашеної капусти швидкого приготування:
• Очистити качан капусти, розрізати його на шматочки. Потім покласти в емальовану каструлю і залити кип'яченим розсолом. Можна додати в розсіл кмин, лавровий лист або гіркий перець - за смаком. Ще можна покласти відварну, нарізану буряк, тоді капуста набуде трохи червоний колір.
• Після остигання капусти в розсолі, додати скоринку чорного хліба, утрамбувати і помісити в тепле місце на 2-3 дні.
• Після заквашування капусти, її необхідно тримати в холодильнику. Якщо капусту будуть вживати люди, які страждають гіпертонією і іншими серцево-судинними захворюваннями або захворюваннями нирок, то перед вживанням промити водою капусту. (навіть після такої обробки в ній залишиться значна кількість вітаміну С)
Схожі рецепти:
Загрузка...
Меню повара
Перейти до меню повара: