Рецепти з фото і відео
Манна каша в мультиварці
1
+4
03 лис
Смачні рецепти манна каша в мультиварці, готується швидко і без особливих зусиль, ви навіть оком моргнути не встигнете, як все буде готово. Дивіться рецепти з фото.
Молочний суп з вермішеллю
0
+1
24 вер
На сніданок, приготувати смачний рецепт молочної каші під силу кожній жінці. Молочний суп з вермішеллю можна варити в одній каструлі. Я пропоную рецепт з фото, як зварити смачну кашу з вермішеллю.
Ячна каша в мультиварці
0
0
01 лис
Найшвидший і корисний сніданок - ячна каша в мультиварці. Приготована в мультиварці, запашна і розсипчаста, вона збереже всі вітаміни і послужить ідеальним сніданком для всієї родини
Молочна каша "мішанку" в мультиварці
0
0
22 жов
У мультиварці готувати молочні каші - одне задоволення. Швидко, смачно і корисно! Молочна каша «мішанки» в мультиварці виходить особливо смачно і дуже подобається діткам.
Суп молочний рисовий в мультиварці
0
+1
17 жов
Ви любите молочні супи, але за ними потрібно постійно стежити, щоб вони не «попливли»? Готуйте в мультиварці, суп нікуди не «попливе». Пропонуємо рецепт молочного рисового супу для мультиварки
Молочна каша з пластівців 5 злаків в мультиварці
0
0
17 жов
Віддаєте перевагу на сніданки каші? Мультиварка зварить вам смачну молочну кашу із зернових пластівців п'яти злаків точно призначеного часу. Швидко, смачно, без клопоту
Меню повара

Молочна каша в мультиварці

Пам'ятаєте, якою була смачною каша рисова молочна з дитинства? Зараз же, якщо є можливість, для приготування використовуються високі технології, і молочна рисова каша в мультиварці вже стала звичайною і звичною стравою. Що треба передбачити, щоб каша вийшла смачною? Напевно, тільки відміряти кількість рису і молока, що наведено в рецепті, більше ні про що не треба турбуватися.

Чому так вариться молочна рисова каша, рецепт якої адаптували для мультиварки? Тому, що каша з неї нікуди не втече, не пригорить, і вийде такою, якою вона і повинна бути, не дуже в'язкою, і не надто розсипчастою. Необхідно вибрати «правильний» рис для молочної каші. Тут важлива в'язкість, яку дає кругло зерновий рис, який, перед приготуванням необхідно (як, втім, і будь-який інший сорт рису) ретельно промити холодною водою. Ємність мультиварки легко відмиється після приготування каші, це оцінять господині, у яких ще немає посудомийної машини, і які знають, як погано відмиваються після приготованих молочних каш каструлі.

Зазвичай рецепт каші розрахований на дві-три дорослі порції, але варто зменшити пропорції, і мультиварка зварить смачну молочну кашу для вашого малюка. Наші бабусі і мами не змели і мріяти про таке диво, яке для нас вже стало цілком реальним.
Перейти до меню повара: