Рецепти з фото і відео
Варення з агрусу в мультиварці
0
0
13 бер
Коли настає гаряча пора літніх заготовок, мультиварка стає незамінною помічницею сучасної господині. Сьогодні варимо в ній варення з агрусу, смачне, як бабусине
Варення з малини в мультиварці
0
0
21 лют
Зваріть дуже смачне і корисне варення з малини в мультиварці, і довгі, холодні зимові вечори будуть пролітати непомітно за чашкою чаю з дивовижно смачним малиновим варенням.
Варення з чорної смородини і полуниці в мультиварці
0
0
19 лют
Зваріть запашне варення з чорної смородини і суниці в мультиварці. Таке варення підійде не тільки для чаювання, його також можна використовувати як прекрасну начинку для пирогів
Аджика приготована в мультиварці
0
0
19 жов
Серед гострих соусів дуже популярна аджика, без неї складно уявити святковий стіл. А аджика, приготовлена ​​в мультиварці - справжній спокуса для любителів гостренького.
Меню повара

Домашнє консервування

Натуральний березовий сік можна спробувати тільки навесні, поки у беріз не розпустилося листя. Його неможливо сплутати ні з одним, навіть самим екзотичним соком. Він містить цілий комплекс біологічно необхідних для людини компонентів, що особливо цінно навесні, в період традиційного весняного гіповітамінозу.

Як зберегти березовий сік, його консервування в домашніх умовах можливо чи ні? Багатьма поколіннями росіян придумувалися різні способи заготівлі березового соку - з нього робили квас, його пастеризували з лимонами або апельсинами. Але не так давно стало можна купити автоклав для домашнього консервування, і разом з ним з'явилися нові можливості для господинь. Приміром, автоклавований березовий сік на весь рік збереже смак і свіжість весни. І, звичайно, можливості автоклава не обмежуються тільки заготівлею березового соку, з них стають доступними багато інших видів домашнього консервування.
Перейти до меню повара: