Загрузка...

Дієтичні каші

Дієтичні каші


Дієтичні каші можна варити на воді і на знежиреному молоці. Заправляти дієтичними заправками і дієтичними соусами, а також горіхами, сухофруктами, медом або фруктами по сезону.
Дієтичні каші
+1
0
05 лют
Спосіб приготування:
  • Крок 1

    Дієтичні каші є основним джерелом корисних складних вуглеводів в раціоні тих, що худнуть і ведуть здоровий спосіб життя людей. Дієтичні каші здатні зарядити нас енергією на весь день, оскільки вуглеводи, які містять крупи надходять у кров повільно, протягом дня. Тим самим створюючи відчуття ситості довгий час.

  • Крок 2

    Дієтичні каші можна варити на воді і на знежиреному молоці. Заправляти дієтичними заправками і дієтичними соусами, а також горіхами, сухофруктами, медом або фруктами по сезону. До найбільш корисних з дієтичних каш можна віднести мабуть вівсяну і гречану кашу. Ці каші містять найбільш цінні вітаміни і мікроелементи, а у вівсянці міститься також багато білка. Дієтичні каші краще готувати самому і безпосередньо перед вживанням. Готові каші, що продаються в упаковках містять велику кількість цукру, а також сухі вершки, які не корисні для тих, хто худне. Спробуйте готувати собі дієтичні каші кожен день, адже це зовсім не важко.

Схожі рецепти:
Загрузка...
Додавання коментаря

УВАГА! Ви не можете добавити коментарій! Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Меню повара


Перейти до меню повара: