Рецепти з фото і відео

Дієтичні каші

Дієтичні каші


Дієтичні каші можна варити на воді і на знежиреному молоці. Заправляти дієтичними заправками і дієтичними соусами, а також горіхами, сухофруктами, медом або фруктами по сезону.
Дієтичні каші
+4
0
05 лют
Спосіб приготування:
  • Крок 1

    Дієтичні каші є основним джерелом корисних складних вуглеводів в раціоні тих, що худнуть і ведуть здоровий спосіб життя людей. Дієтичні каші здатні зарядити нас енергією на весь день, оскільки вуглеводи, які містять крупи надходять у кров повільно, протягом дня. Тим самим створюючи відчуття ситості довгий час.

  • Крок 2

    Дієтичні каші можна варити на воді і на знежиреному молоці. Заправляти дієтичними заправками і дієтичними соусами, а також горіхами, сухофруктами, медом або фруктами по сезону. До найбільш корисних з дієтичних каш можна віднести мабуть вівсяну і гречану кашу. Ці каші містять найбільш цінні вітаміни і мікроелементи, а у вівсянці міститься також багато білка. Дієтичні каші краще готувати самому і безпосередньо перед вживанням. Готові каші, що продаються в упаковках містять велику кількість цукру, а також сухі вершки, які не корисні для тих, хто худне. Спробуйте готувати собі дієтичні каші кожен день, адже це зовсім не важко.

Схожі рецепти:
Загрузка...
Меню повара
Перейти до меню повара: