Рецепти з фото і відео
Плов по-узбецьки
0
+3
24 вер
Варіантів приготування узбецького плову досить багато, пропонуємо один з них.
Плов по-узбецьки
0
0
27 травня
Є різні світові кухні, де завжди є національне блюдо. Це блюдо готують усі, але не всі вміють приготувати плов по-узбецьки. Він відрізняється, але в той же час, залишається пловом, основне в якому це
Плов по-узбецьки рецепт
0
+3
27 травня
Плов - одне з головних страв Сходу. Справжні знавці цієї страви кажуть, що приготування плову не просто процес, а справжнє священнодійство.
Спеції і прянощі
0
+5
24 травня
Як правило, спеції і прянощі ми застосовуємо з метою підкреслити смак страви, зробити його більш апетитним і корисним. В деяких випадках вони створюють смак окремих страв, а можуть виправити
Курага
0
-1
24 травня
Курага це висушений плід абрикоса. Відноситься до сухофруктам. Для того, щоб приготувати курагу плід абрикоса сушиться на сонці протягом цілого тижня.
Плов
0
+1
24 травня
Кожен кулінар скаже вам, що вміє готувати плов. І сперечатися з ним марно, тому що сам він у цьому абсолютно впевнений. Однак не кожному під силу буде приготувати плов таким, яким він був створений
Рецепт різотто
1
0
24 травня
Різотто є найпопулярнішим блюдом Італії. Неможливо уявити італійський ресторан без цього рисового шедевра. Рис дуже багатогранний продукт, якого в світі більше шести тисяч різновидів.
Рецепт плову
0
0
24 травня
Рецептів приготування плову існує багато. Налічується кілька десятків варіантів тільки одного узбецького плову. Він прикрашає як святкового, так і звичайного столу.
Рецепт узбецький плов
0
0
24 травня
Рецепт узбецький плов є досить незвичною їжею. Для його приготування потрібно трішки терпіння, щоб він вийшов справжнім узбецьким пловом. Якщо трохи відійти від рецепту, то результат буде вже не той.
Плов узбецький рецепт
0
0
24 травня
Плов - це справжнє східне блюдо, які є частиною кухні Середньої Азії.
Рецепт узбецький плов
1
0
24 травня
Зараз всі готують плов, особливою популярністю користується узбецький плов. Якщо ви введете в пошуковику фразу рецепт узбецький плов, вам представиться можливість познайомитися з безліччю рецептів.
Плов рецепт приготування
0
0
24 травня
Знамените майже у всьому світі страву. Дуже ситне і смачне. І виглядає апетитно. Сьогодні ми будемо готувати плов рецепт приготування якого, як відомо, прийшов до нас з Азії.
Плов по-узбецьки рецепт
0
0
24 травня
Ароматний і дуже смачний справжній плов по-узбецьки рецепт від якого всі будуть просто в захваті.
Меню повара
Перейти до меню повара: