Рецепти з фото і відео

Холодець з курки рецепт з фото

Холодець з курки рецепт з фото


А ви знали, що можна приготувати холодець з курки? Це не складно і дуже смачно. Пропоную вам рецепт з фото холодцю з курки.
Холодець з курки рецепт з фото
+4
0
15 лис
Спосіб приготування:
 • Крок 1

  Відразу домовимося, що я напишу вам всю правду. Отже, холодець з однієї тільки курки (притому магазинної) у вас не застигне. Для такого холодцю вам потрібна стара домашня курочка або * спортивний * півень, так як їх треба варити дуже і дуже довго. Або ж курячі ніжки (ті, що з кігтями) - вони теж добре застигають. Тоді є ймовірність, що холодець застигне. Желатин я ніколи не вживаю. Желатин застосовують у холодці. Холодець і заливне - це дві великі різниці. Заливне красиво ріжеться ножем, а холодець (якщо він не збірний) просто желирующе. Купити домашню птицю не всім вдається. Тому я пішла простим шляхом. Я купила те, що завжди є в магазинах. Це дві курячі величезні ніжки (включаючи стегно). Але ви можете купити курку - буде ще краще!

 • Крок 2

  Ще знадобиться теляче (можна яловиче) колінце. Це ось така кістка (коліно) з жилами. Вона дасть нам желирование майбутнього холодцю. Овочі почистити, м'ясо добре помити. Тепер питання: скільки треба наливати води в каструлю? Тут багато недосвідчених господині роблять помилку і наливають більше, ніж належить. Це ще одна помилка, від якої не застигає холодець. Отже, помиті м'ясо і кістка скласти в каструлю. Налити води, при цьому м'ясо спливає. Тепер притиснути ложкою м'ясо з кісткою до дна каструлі і залишити води стільки, щоб вона була вище м'яса на 15-20 см. Решту воду злити. Ставимо на помірний вогонь і чекаємо закипання. Поступово з'являється піна, її збираємо шумівкою або ситечком. Піни стає більше, але продовжуємо збирати її. На цьому етапі багато хто любить злити цю воду з піною, помити заново м'ясо, знову його залити і чекати закипання - мовляв, менше возитися. Я - великий противник таких маніпуляцій. Мені здається, що, зливаючи вже майже бульйон і знову моя м'ясо, ми терям смак.

 • Крок 3

  Коли більш-менш зібрали піну, закидаємо очищені овочі, лавровий лист, перець горошком. Бульйон починає закипати. Вогонь зменшуємо на мінімум (щоб ліниво булькотів) і, час від часу збираючи піну і жир з поверхні, даємо йому варитися. Зазвичай при приготуванні просто бульйону, я жир не збираю. Але тут доводиться, бо не хочу, щоб на застиглому холодці була скоринка з жиру. Варимо холодець довго, поки м'ясо курки не відійде повністю від кістки. Якщо ви будете варити швидко, значить бульйон буде кипіти і - в результаті - буде каламутним. Кость (колінце) готове тоді, коли жили на ньому стануть желеподібними, майже прозорими. Тепер витягнемо шумівкою курячі ноги (або курку), знімемо шкіру, відділимо від кістки і розкладемо в мисочки. Зверху покладемо моркву (як прикраса).

 • Крок 4

  Бульйон посолити, поперчити. Він на смак має бути більш солоний, ніж ви любите. Справа в тому, що при застиганні сіль втягує в себе м'ясо, і застиглий бульйон стає в міру солоним. Це стосується і перцю. Тепер 2-3 зубчики часнику потрібно розчавити часничницею і додати в бульйон (нагадую - бульйон вже виключений). Беремо ситечко і ковшем наливаємо через сито бульйон в мисочки з м'ясом. Бачите, який у мене жовтий, золотистий бульйон? Я його не підфарбовувала! Такий колір дала кістка (колінце). Мисочки залишити на столі до охолодження, а потім перенести в холодильник. Бажано накрити їх кришками або фольгою. Ось такий холодець можна приготувати без особливих витрат. Спробуйте і ви приготувати холодець з курки! Якщо що не зрозуміло - питайте. Я вам чесно відповім на всі питання. Пригощайтеся!

Схожі рецепти:
Загрузка...
Меню повара
Перейти до меню повара: